Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
     
     
   
 

 

Zamówienia publiczne

Ogłoszenia

Gościmy

Nagłówki RSS

 
Włocławek był gospodarzem międzynarodowego szkolenia dla służb mundurowych. PDF Drukuj Email
08.02.2019.
thumb_5W miniony weekend 02 - 03 lutego 2019 roku  Straż  Miejska we Włocławku wraz  z  Polskim  Związkiem  Instruktorów  Służb  Mundurowych byli organizatorem  międzynarodowego  szkolenia dla służb mundurowych, które odbyło się w Hali Sportowo – Widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku  pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Włocławek oraz Komendanta Straży Miejskiej we Włocławku.
Tematyką szkolenia był „Bazowy program szkoleniowy taktyki i technik interwencyjnych dla zespołów 2 osobowych" + Rozszerzenie z kontroli ruchu osobowego a także pierwszej pomocy przedmedycznej. Podczas dwudniowego szkolenia ponad 70  funkcjonariuszy Policji, Służby Więziennej, Straży Miejskich a także innych formacji mundurowych ćwiczyli  najbardziej skuteczne techniki wykorzystywane w codziennej służbie. Prowadzącymi szkolenie byli międzynarodowi Licencjonowani instruktorzy Polskiego Związku Instruktorów Służb Mundurowych. Uczestnictwo 9 funkcjonariuszy z naszej jednostki w takim szkoleniu w znaczący sposób wpłynie na utrzymanie profesjonalizmu oraz sprawności wykonywania przez nich obowiązków a tym samym poprawę bezpieczeństwa publicznego mieszkańców naszego miasta. 

123
567
89

 

 KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy


Strona 1 z 0 ( 0 KOMENTARZE )


Musisz się zalogować.
 

Wyszukiwarka

Dodaj do ulubionych

 
 


 
     
 
© 2019 Straż Miejska Włocławek