Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityk± Plików Cookies. Możesz okre¶lić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przegl±darce.
     
     
   
 

 

Zamówienia publiczne

Ogłoszenia

Go¶cimy

Nagłówki RSS

 
Włocławek był gospodarzem międzynarodowego szkolenia dla służb mundurowych. PDF Drukuj Email
08.02.2019.
thumb_5W miniony weekend 02 - 03 lutego 2019 roku  Straż  Miejska we Włocławku wraz  z  Polskim  Zwi±zkiem  Instruktorów  Służb  Mundurowych byli organizatorem  międzynarodowego  szkolenia dla służb mundurowych, które odbyło się w Hali Sportowo – Widowiskowej O¶rodka Sportu i Rekreacji we Włocławku  pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Włocławek oraz Komendanta Straży Miejskiej we Włocławku.
Tematyk± szkolenia był „Bazowy program szkoleniowy taktyki i technik interwencyjnych dla zespołów 2 osobowych" + Rozszerzenie z kontroli ruchu osobowego a także pierwszej pomocy przedmedycznej. Podczas dwudniowego szkolenia ponad 70  funkcjonariuszy Policji, Służby Więziennej, Straży Miejskich a także innych formacji mundurowych ćwiczyli  najbardziej skuteczne techniki wykorzystywane w codziennej służbie. Prowadz±cymi szkolenie byli międzynarodowi Licencjonowani instruktorzy Polskiego Zwi±zku Instruktorów Służb Mundurowych. Uczestnictwo 9 funkcjonariuszy z naszej jednostki w takim szkoleniu w znacz±cy sposób wpłynie na utrzymanie profesjonalizmu oraz sprawno¶ci wykonywania przez nich obowi±zków a tym samym poprawę bezpieczeństwa publicznego mieszkańców naszego miasta. 

123
567
89

 

 KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy


Strona 1 z 0 ( 0 KOMENTARZE )


Musisz się zalogować.
 

Wyszukiwarka

Dodaj do ulubionych

 
 


 
     
 
© 2019 Straż Miejska Włocławek